Cennik


W naszym serwisie naprawiamy pojazdy osobowe i dostawcze do 3.5t. Posiadamy pięć stanowisk z podnośnikami przeznaczonymi do naprawy pojazdów, oraz podnośnik czterokolumnowy do geometrii podwozia.

*Podane ceny są cenami netto.

Wymiana klocków hamulcowych od 54 zł*
hamulce
hamulce

Zużyte klocki i tarcze mają znacznie mniejszą grubość, przez co spada zdolność do odprowadzania ciepła, a to powoduje niebezpieczeństwo szybszego przegrzania układu. Ponadto mała grubość okładziny powoduje nagrzewanie się płynu hamulcowego, przez co istnieje niebezpieczeństwo utraty jego właściwości.

Wymiana rozrządu od 80zł*
Rozrząd silnika
Rozrząd silnika

Rozrząd to elementy silnika odpowiedzialne za przeniesienie napędu z wału korbowego na wałek rozrądu za pośrednictwem paska zębatego, łancucha lub kół zebatych. Dzieki temu przeniesieniu napedu następuje zmiana faz rozrzadu co odpowiada pracy silnika. Ruchome elementy układu rozrządu w wyniku zaistniałej pracy stopniowo sie zużywają, jeżeli nie przystąpimy we właściwym czasie do wymiany tych elementów może dojść do uszkodzenia silnika.  Wymiana rozrządu w silniku przeprowadza się co 60tys. km. Używamy do tej operacji części nowych i kpl.W skład zestawu rozrządu wchodzi pasek i rolki napinające , prowadzące, oraz pompa wody.

Diagnostyka komputerowa silnika od 50 zł*

Nowoczesne samochody cechuje bardzo złożona budowa silnika. Silniki takie charakteryzują się zwiększoną wydolnością paliwa i zmniejszoną produkcją zanieczyszczeń. Sterowane są przez układ komputerowy. Jeśli zauważysz nieprawidłowości w działaniu swojego silnika, skorzystaj z pomocy salonu, który przygotowany jest do serwisowania samochodów z układem komputerowym.

Wymiana oleju w silniku od 0 zł*

Olej ulega zanieszczyszczeniu w trakcie regularnej i długotrwałej jazdy samochodem. Traci on wtedy swoje parametry i niedostatecznie dobrze chroni silnik. Pamiętaj, ze regularna wymiana oleju jest niezwykle istotna ze względu na osiągi silnika i jego dobre funkcjonowanie przez wiele lat. Przy zakupie oleju w naszym sklepie wymiana ileju gratis.

Geometria podwozia od 60 zł*

Na dobre prowadzenie pojazdu ma wpływ geometria podwozia.jest to czynnik odpowiedzialny za prawidłowe prowadzenie kół przy jeździe na wprost jak i po zakręcie. Elementami odpowiedzialnymi za prawidłową geometrie są elementy zawieszenia ( tuleje wahaczy, sworznie końcówki, drążki amortyzatory). Dzięki prawidłowemu ustawieniu geometrii w pojaździe mniej zużywają się opony.